Bezpłatna konsultacja

Zadaj nam pytanie – chętnie pomożemy


Naszą konsultację dedykujemy przede wszystkim placówkom i ośrodkom, w których pracuje przynajmniej 5 osób. To tam możemy najbardziej efektywnie wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie. 

Bezpłatna konsultacja trwa 15 minut, w tym czasie możesz skonsultować dowolny temat związany z naszym profilem usług. Termin umawiamy zawsze tak, aby był dogodny dla obu stron.Bezpłatna konsultacja - Wyślij zapytanie o konsultację

Wypełnij formularz


  Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.skyfi.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych. Polityka prywatności

  Przykłady pytań

  • Czy moja strategia rozwoju jest odpowiednia?
  • Czy moja oferta usługowa mogłaby być lepsza?
  • Czy wybrane dofinansowanie jest odpowiednie dla mnie?
  • Czy w pełni wykorzystuję potencjał swojej bazy sprzętowej?
  • Czy opłaca mi się inwestować w nowy sprzęt?
  • Jak ocenić, czy oferta na sprzęt jest dobrze dla mnie dobrana?
  • Inne?
  O co zapytać na konsultacji


  O co zapytać w czasie bezpłatnej konsultacji

  Kto będzie odpowiadał?

  Gdy wpłynie do nas zamówienie bezpłatnej konsultacji, skontaktuje się z Tobą nasze biuro, dopyta lub doprecyzuje temat i umówi dogodny termin rozmowy z ekspertem. Rozmowy te są prowadzone przez naszych konsultantów w oparciu o ich wiedzę i doświadczenie.


  Czy bezpłatna konsultacja do czegoś zobowiązuje?

  Bezpłatna konsultacja nie zobowiązuje do niczego. Jeżeli obydwie strony rozmowy dostrzegą obszar, gdzie współpraca mogłaby być korzystna dla klienta, wtedy dopiero rozpoczynamy rozmowę o ewentualnej współpracy.

  Masz wyzwanie, z którym się zmagasz?

  Skontaktuj się z nami a wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie!